INFOLINIA

Oferta

INFOLINIA

Solbet

Firma Solbet to wiodący producent betonu komórkowego w Polsce, a ich wysokiej jakości produkty są dostępne w sklepie budowlanym Kozakbud. Od 72 lat firma działa na rynku budowlanym, zdobywając zaufanie klientów dzięki jakości, innowacyjności i zrównoważonemu rozwojowi.

Solbet wyróżnia się ogromną skalą produkcji – 1/3 autoklawizowanego betonu komórkowego w Polsce pochodzi z ich fabryk. Ich zakłady produkcyjne rocznie wytwarzają ponad 2,5 miliona metrów sześciennych bloczków oraz innych wyrobów z betonu komórkowego. Zakład w Solcu Kujawskim jest rekordzistą w Europie pod względem dobowej produkcji – dostarcza aż 2500 m3 wyrobów na rynek każdego dnia.

Bogate doświadczenie firmy Solbet przekłada się na innowacyjność i rozwijanie nowoczesnych produktów. Jakość oraz zrównoważony rozwój są dla nich priorytetem, a towarzyszy im zaangażowanie w dbanie o środowisko naturalne.

W sklepie budowlanym Kozakbud dostępne są produkty Solbet, w tym bloczki komórkowe, które cieszą się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób realizujących indywidualne projekty. Dzięki temu każdy klient ma wygodny dostęp do wysokiej jakości materiałów budowlanych oferowanych przez Solbet poprzez sklep Kozakbud.

Produkty Solbet

Katalogi Solbet

Aktualne promocje

Oddział Główny

818 542 771
500 100 440

Oddział Lubartów

515 252 688

Oddział Tarło

517 813 749

Oddział Hordzież

795 147 481

Oddział Starościn

517 813 752

Materiały budowlane

Dach, rynny i okna dachowe

Docieplenie poddaszy
Fundamenty
Gipsy i gładzie
Izolacje ścian, posadzki

Kleje i zaprawy

Materiały ścienne
Stal
Stropy

Sucha zabudowa

Systemy dociepleń elewacji
Systemy kominowe

Kostka brukowa i ogrodzenia

Kostka brukowa
Ogrodzenia
Porady i inspiracje
Realizacje

Producenci

zobacz wszystkich