INFOLINIA

Oferta

INFOLINIA

Jadar

Jadar to ceniony producent wysokiej jakości materiałów budowlanych, których różnorodny asortyment jest dostępny w sklepie Kozakbud. Firma ta wyróżnia się innowacyjnością i zaawansowanymi technologiami, tworząc produkty spełniające najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

W ofercie firmy Jadar znajdują się rozmaite produkty, które służą zarówno profesjonalistom, jak i osobom realizującym projekty na własną rękę. Produkty Jadar są dedykowane zarówno budownictwu mieszkaniowemu, jak i komercyjnemu, dostarczając niezawodnych rozwiązań dla różnorodnych zastosowań.

Innowacyjność i zaangażowanie w rozwój produktów są kluczowymi cechami firmy Jadar. Ich produkty są tworzone z myślą o efektywności, trwałości i oszczędności, co przekłada się na korzyści dla klientów i środowiska.

Firma Jadar to nie tylko dostawca materiałów budowlanych, ale także partner w procesie tworzenia trwałych i funkcjonalnych struktur. Ich produkty, takie jak pustaki, bloczki czy elementy prefabrykowane, stanowią niezawodne podstawy podczas budowy.

Produkty Jadar

Katalogi Jadar

Aktualne promocje

Oddział Główny

818 542 771
500 100 440

Oddział Lubartów

515 252 688

Oddział Tarło

517 813 749

Oddział Hordzież

795 147 481

Oddział Starościn

517 813 752

Materiały budowlane

Dach, rynny i okna dachowe

Docieplenie poddaszy
Fundamenty
Gipsy i gładzie
Izolacje ścian, posadzki

Kleje i zaprawy

Materiały ścienne
Stal
Stropy

Sucha zabudowa

Systemy dociepleń elewacji
Systemy kominowe

Kostka brukowa i ogrodzenia

Kostka brukowa
Ogrodzenia
Porady i inspiracje
Realizacje

Producenci

zobacz wszystkich